Mugz

Jak mam na youtube zalozit ucet tak aby nebylo videt moje jmeno napriklat dam svoje meno Pepa Smradoch a chci aby bylo

Jak mam na youtube zalozit ucet tak aby nebylo videt moje jmeno napriklat dam svoje meno Pepa Smradoch a chci aby bylo videt jen Mugz???

Odpovědi
DaveR

Google je přechytralý tak spojuje všechny své aplikace (gmail, google+, youtube) a proto když si děláš YT účet po tom co vlastníš Google+ nebo Gmail apod. tak musíš odškrtnout – nahradit skutečným jménem – a místo toho zadat nějaký tvůj nick.