zett

Jak mám na tomto webu odpovědět na jinou odpověď od uživatele nebo odpovědět pod svojí vlastní otázku?

Mám takový pocit že tato funkce tady vůbec nefunguje. Odpovědět na odpověď reagujícího uživatele.

Nejlepší odpověď
ivzez

Pod svou otázku tu odpovědět nejde.
Je možné jen otázku upravit.
Ale i s tím je lepší počkat, než odpoví více lidí,
protože úprava je možná jenom jedna.

Dá se ale reagovat (i opakovaně) do diskuze pod otázkou.

Další odpovědi
Drap

Můžeš napsat do diskuze, nebo použít vnitřní poštu.

Dochy

Pokud by sis přečetl (uznávám že poněkud „rozlítané“) informace o servru, jeho pravidlech a tak… dozvěděl by ses, že účelem servru není rozpoutávat diskuse ale získat odpovědi na položené dotazy. Proto odpovědět na odpověď není možné, stejně tak odpovídat sám sobě. Lze se „realizovat“ v diskusi k otázce.

Vojta24

smyslem tohoto webu není odpovídat na odpovědi ale na otázky 🙂 to je základní fakt který si zkuste vštípit 🙂 Není to diskusní fórum kde každý plácá jeden přes druhého co no napadne, ale reaguje se tu jen na položenou otázku …