Evženie

Jak mám myslet pozitivně ?

Poraďte jak si vylepšit náladu?

Nejlepší odpověď
anonym

Uz i tohle je pozitivni. ! Ze nechcete myslet negativne , ale pozitivne. 🙂
Mozna ted , zacatkem podzimu mame vsichni takove male depicicky … Dulezite je , nenechat se zadnou depkou pohltit a vsechno negativni od sebe odhanet. -iv-

Další odpovědi
petka

Dejte si pořádnou, sprchu, zkrášlete svůj obličej, pusťte si oblíbenou hudbu a film, dejte si oblíbené jídlo a kupte si oblíbenou knihu nebo něco pěkného na sebe! Zaručeně pomůže.A když se špatná nálada vrátí zpět,začněte sportovat! ;)

Deli

Pro začátek se zamyslete, co vše je ve Vašem životě dobré, hezké, pozitivní… Kolik máte kolem sebe fajn lidí, jak je prima, že máte střechu nad hlavou a v lednici něco k jídlu… Nemají takové štěstí všichni lidi!

Drap

Jak ? Nemyslet na nic špatného. Snažit se myslet jen na příjemné věci, na to jak se vše bude dařit i do budoucna. Jít se projít do lesa, dívat se jak je všude pěkně, jen když se zastavím a chci to vidět.

led

Po zhliadnutí krvavých Televíznych novín je to naozaj ťažké.
Ale i tak sa dá myslieť pozitívne. Pohodlne sa usaďte, zavrite oči, vypnite starosti a všetko zlé. Vnútorným zrakom si predstavte prechádzku po rozkvitnutej lúke, plnej radostí, porozprávajte sa so zvieratkami ich rečou (vnútornými zmyslami je možné všetko), pozdravte Slnko… to všetko za sprievodu tichej voľne plynúcej hudby. Postupne otvoríte oči, uvoľnená, nabitá pozitívnou energiou,…
a hurá do reality skutočného sveta,
ale s jasným uvolneným pohľadom, usmievajte sa.

terry

Také je dobré se stýkat co nejčastěji s dobře naladěnými a usměvavými lidmi a naopak těm kabonícím se vyhýbat.

dudu

Při pohledu na sklenici naplněnou z poloviny třeba léčivou vodou uvažujte, že nádoba je ještě napůl plnná namísto myšlenky, že už je z poloviny prázdná.

samicek333

Kupte si nějaké oblečení, nebo líčidla, nebo něco co si přejete…to vás pak určitě potěší. Nebo můžete zajít ke kadeřnici a zkusit nějaý nový účes.

simbaer

Těžko říct