mosoj

Jak mám kočce odebrat vzorek moči ?

Stelivo Catrine mám, ale zdá se mně ho málo.
Již jste to někdo prováděl ? Půjde na to kočka ?

Nejlepší odpověď
anonym

Dej jí to na stejné místo, jako vždy, měla by do toho jít, koukni, našla jsem video, je to asi od 2:30
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=70a7e_spF9I

mosoj

Samba dík. Já jsem ale dostal od veterináře stelivo na jiné bázi. Je to něco jako skleněné kuličky, které moč propustí až na dno a ta se potom nechá nakloněním stéct do rohu a odsaje se inj. stříkačkou.

Jenom se mně toho zdá málo a je to bílé. Mám obavu že tam kocour nepůjde.
Nicméně nechám ho doma zavřeného. Stejně nemám na výběr.

anonym

Já myslím, že jestli doteď chodil normálně na „záchod“, tak tam půjde, není zvyklý čurat jinam, než do toho svojeho, takže než koberec, vybere si radši zas jen svůj „záchod“, i když je tam jiné stelivo, uvidíš

mosoj

Tak jo, udělal tam toho na 50 zkumavek.