kikinka2210

JAk mám klukovi říct že k němu nechci ?

jak mu mám říc že k němu nechci jít ?? ABY NEBYL NAŠTVANÝ

Nejlepší odpověď
Andělé

Úplně normálně,že ho nechceš naštvat,ale že se Tik němu prostě dnes nechce. Dodej,že půjdete příště..
Bud upřímná,to se cení víc,než by ses vymlouvala..

Další odpovědi
anonym

Po 2 hodinách se ptáš na totéž, a už jsi i obdržela odpověď.
Náhled v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mu-to-rict-2

WeeBear

To bohužel není jednoduché. Pro Tebe by bylo nejideálnější říct mu to na rovinu bez okolků, ale tím ho naštvat můžeš.

Prvně bych spíše popřemýšlela, proč k němu nechceš jít. Máš určitý důvod? Od toho by bylo nejlepší se odvíjet dále.

Každopádně bych to nezakecávala něčím jako „nemám čas“ a podobně. Zkus popřemýšlet, proč k němu nechceš, případně pokud ti přijde, že se na návštěvy neznáte ještě příliš dlouho, tak mu to řekni na rovinu. Pokud má rozum, určitě si to v hlavě srovná a počká s tím. 🙂

Damiana

Nevím, proč bys nemohla jít v takové zimě ve vši slušnosti němu domů. Snad se umíš ovládat a on také nebo ne? Vždyť je ti 14 a on je ještě mladší! To nemá doma rodiče, že se chová, jako protřelý „mazák“?
Jestli se ti ale k němu nechce – tak to jasně řekni.
Pokud budeš vždycky před prosazením vlastního názoru upřednostňovat to, co chce ten druhý jen proto, aby se třeba nenaštval, bude z tebe časem docela ovladatelná loutka. A věř tomu, že pokud se nenaučíš včas říkat NE na to, co nechceš, budeš to mít opravdu těžké.
A když se naštve? Jeho chyba. Takový člověk, který není schopen tolerovat jiné rozhodnutí než své bude vždycky trvat na tom, abys dělala to, co chce on. Za jakoukoli cenu. A to chceš?
Jestli to od tebe ale normálně vezme, tak je vše v pořádku.
Btw. Třeba tím pozváním ani sám nemyslí nic dvojsmyslného, možná tak smýšlíš jen ty. Já měla vždycky hodně kamarádů, chodila jsem k nim domů a oni k nám, znali jsme se navzájem s rodiči a nebyl problém. Normálně jsme si třeba půjčili film, udělali popcorn a pokecali. Všechno snad není jen o sexu, díky bohu.

RyuzakiKate

Tak ať přijde on k tobě :P…