Dža-Dža

Jak mám klukovi napsat, co k němu cítím ?

Zajímal by mě názor kluka. Jakym stylem by to měla holka napsat? Nativní, nebo postupnymi náznaky?
Doplňuji:
Omlouvám se. Nemělo tam být nativní, ale narovinu :DD Mám zapnutou predikci na telefonu..

Nejlepší odpověď
quentos

Obecně mají chlapi rádi, když se věci říkají na rovinu (ženské se rozčilují – a mají pravdu, holt to tak je -, že nějaké náznaky chlap prostě nepochopí.). Ale onen dotyčný může být zrovna výjimka – pokud je spíš plachý a tichý, může ho to vyděsit. To může odhadnout jen někdo, kdo ho dobře zná.

Další odpovědi
anonym

Klukovi je potřeba vždy a vše ´natroubit´ jasně, pokud možno přesně – a „narovinu“…
Kluci jsou ´tupí´, náznakům nerozumí – vím to naprosto přesně, su taky takový…
😉

Hlada

Nic mu nepiš!!! Do toho, co ty k němu cítíš mu nic není. Ty přece potřebuješ vědět, jestli on necítí něco k tobě, jestli z toho něco bude. Použij přirozené ženské zbraně při osobním setkání. Dej mu příležitost, aby se on zajímal o tebe. Protože nevíš, jestli on o tebe stojí, nemáš jistotu, že tvůj text nebude někde zneužitý.

Beer4Real

Čau Franto, fakt tě dneska moc potřebuji vidět! Už to dál bez tebe nevydržím!
Rodiče odjeli na víkend, nechtěl by ses stavit?!

huxa

Nijak. Řekni mu to do očí a nebo mu to ukaž, pusou, obejmutím, poklekni před ním, ovšem nikoliv napsat…