Avatar uživatele
Dža-Dža

Jak mám klukovi napsat, co k němu cítím ?

Zajímal by mě názor kluka. Jakym stylem by to měla holka napsat? Nativní, nebo postupnymi náznaky?
Doplňuji:
Omlouvám se. Nemělo tam být nativní, ale narovinu :DD Mám zapnutou predikci na telefonu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Obecně mají chlapi rádi, když se věci říkají na rovinu (ženské se rozčilují – a mají pravdu, holt to tak je -, že nějaké náznaky chlap prostě nepochopí.). Ale onen dotyčný může být zrovna výjimka – pokud je spíš plachý a tichý, může ho to vyděsit. To může odhadnout jen někdo, kdo ho dobře zná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Klukovi je potřeba vždy a vše ´natroubit´ jasně, pokud možno přesně – a „narovinu“…
Kluci jsou ´tupí´, náznakům nerozumí – vím to naprosto přesně, su taky takový…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Nic mu nepiš!!! Do toho, co ty k němu cítíš mu nic není. Ty přece potřebuješ vědět, jestli on necítí něco k tobě, jestli z toho něco bude. Použij přirozené ženské zbraně při osobním setkání. Dej mu příležitost, aby se on zajímal o tebe. Protože nevíš, jestli on o tebe stojí, nemáš jistotu, že tvůj text nebude někde zneužitý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Čau Franto, fakt tě dneska moc potřebuji vidět! Už to dál bez tebe nevydržím!
Rodiče odjeli na víkend, nechtěl by ses stavit?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nijak. Řekni mu to do očí a nebo mu to ukaž, pusou, obejmutím, poklekni před ním, ovšem nikoliv napsat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek