jermeister

Jak mám holce dokázat že jsem se změnil. Je mi 15

Nejlepší odpověď
petra15

Prosímte nech toho, jak by ses chtel zmenit? 15ti letý kluk je v úrovni 12ti leté holky…:-):-) Ale pokud jsi se skutecne zmenil, tak to pozná hned:-)

Další odpovědi
iceT

Ty nemusíš nic dokazovat,to ona by měla vidět kluka,který změnou prošel.A když už chceš něco dokazovat,tak jedině tak,že se budeš chovat více dospěle,jako muž,ne jako kluk.

ivzez

Svým chováním.

Pokud dívka ještě změnu nevidí, znamená to,
že změna není příliš markantní,
nebo uběhla tak krátká doba, že tomu (zatím) nevěří.

ondra07

Záleží na tom, jak ses choval předtím.. jaké jsi dělal chyby.. apod.. Tyhle chyby už nedělej a chovej se prostě lépe.. Jestli ta holka není blbá a rozmazlená barbínka, tak na ni zapůsobíš zdvořilostí, gentlemanstvím, humorem.. ale nic nepřehánět a nechovat se jak puberťák.. !

Normální holky chtějí většinou vyspělé kluky a ne malé haranty, kteří myslí jen na sex.. :)

anonym

Záleží na tom, v čem a jak moc jsi ji zklamal – někdy relativně snadno, jindy to nejde – takže je jednodušší najít si holku jinou…
😉

bolak

Ukaž jí chlupy.

jermeister

to přesně dělám… ale ona to chce konkrétně dokázat…

anonym

Hoď ji do kyseliny

jermeister

to přesně dělám… ale ona to chce konkrétně dokázat…