Avatar uživatele
Michal Kole

Jak mám fundovaně odpovědět, když v otázce nejsou všechny důležité údaje a jinak než diskusí je získat nelze ?

Když uživateli nejde spustit nějaký program, tak může bránit i nějaká systémová služba a když uživatel neví, že nějaké systémové služby existují, tak asi logicky jejich výpis nedá do otázky, ne ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Michale, jsi ale už skutečně otravný. Za dva roky tady víš určitě dost dobře k čemu je tady u otázky diskuze. Tak ji už konečně použij! Jinak tu ty sprosťárny kokojana nechám, ať si to vychutnáš. Zatím jsem smazala dvě, ale nemyslím si, že tenhle hulvát se před něčím zastaví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

To je jednoduchá věc. Laik nezná složitost problému jenom vím o problému. Tady je nutný „výslech“, aby bylo možné správně odpovědět. Proto jednoduché odpovědi slaví vítězství. Když chce někdo podrobnosti, tak je to pro tazatele obtěžující. Já proto podobné případy řeším jednoduše. Nechám odkaz na můj mejl a když se mi dotyčný ozve, tak dostane přesnou odpověď. Zhruba se to u mě pohybuje 1 dotaz za 2 měsíce. Tudíž asi tazatelé nemají moc velký zájem o odpověď. Zbytečné je se rozčilovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek