cyklista

Jak mám efektivně zhubnout ve 13?

Chtěl bych se zeptat jak mám rychle a efektivně zhubnout. Vážím 60kg a měřím 173cm. Jsem schopný dělat cokoliv. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

BMI = 60 / 1,732 = 20,0.
Chlap má mít 20–25. Ty jsi mladej čili se můžeš pohybovat na té spodní hranici. Závěr: tvá hmotnost je zcela v normě, odpovídá tvé výšce i věku. Spíš asi potřebuješ vyměnit tuk za svaly, čili sport. Jasné?

Další odpovědi
Lamalam

60kg při výšce 173 cm se ti ve 13 letech zdá hodně. Podle čeho soudíš? Kolik by jsi podle tebe měl vážit?

anonym

Spíš byste měl přibrat „co 1cm nad metr,to kilo“
Doplňuji:
…,ale jestli jste žena,tak doporučuji korzet nebo kazajku,sice se v tom trochu hůř dýchá,ale kýžený výsledek by se měl brzy dostavit.