Michal Kole

Jak mám Dana II. zvykat na košík na tlamu ? On je neklidný a strhává si ho. Když to někdo uvidí, tak skončím na Policii.

Potřebuji, aby si na košík zvykl, protože pojedu s Danem a tátou vlakem do Prahy.

Nejlepší odpověď
Drap

Postupně zvykat, třeba to spojit s vychazkou.Chce to jen trpělivost. Některý pes si zvykne brzy, některému to trvá dlouho.

Další odpovědi
arygnoc

No, skús ho nosiť ty (košík).

a potom pochopíš, prečo sa mu to nepáči.

anonym

Náš pes taky nesnášel košík, zvykala jsem ho na něj doma, doslovně po minutách, lítal s ním jak prdlej a svalil, co mohl, ale už si zvykl.

Pupy

Mě včera přišel vodítko, obojek i náhubek od magu. Čubině je 10 měsíců a koš nikdy neměla. Když jsem jí ho nasadila, vyváděla jak divá a ani ne snad za sekundu jej měla sundaný (protože má dlouhou pásku, musíme přidělat dirky) ale učím ji na ten hábubek přes klikr, a už tam strká čumec sama.