mandiice

Jak mam brat veci vice s nadhledem?

Nejlepší odpověď
gecco

Jde o život??
Nejde…
Tak jde o ho*no…
😉
To je nadhled…

Další odpovědi
marci1

Nejlépe používat humor. Zastav se, přestaň stále něco očekávat a začni počítat všechno dobré, co v životě máš. Samozřejmě nejvíce život a zdraví. „Gecco“ to píše správně, pokud nejde o život, nejde o nic. 🙂
Uvědom si všechno co máš – život, zdraví, rodinu, domov, kamarády, slunce, květiny, zvířata. Kdo se soustředí na to, co nemá a co mu chybí, nebývá moc v životě spokojen a nedokáže se dívat na svět a život s nadhledem. Všechno jsou to vlastně „blbosti“, řeším jen to, co mohu ovlivnit. A téměř vše, co se dá, řeším humorem. A jenom blbec se pořád vzteká, nic se mu nelíbí, snaží se zesměšňovat a ponižovat ostatní, řeší blbosti a život mu utíká. „Vždy s úsměvem“. 🙂
Cituji mé oblíbené citáty :
„To chce klid“. Josef Švejk
„Za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce.“ Buddha.
„Hněv a rozčilení zvyšují náchylnost k nemocem.“ Dalajláma. 🙂