jeffík

Jak mám Bookmarks z Firefoxu přenést do Firefoxu Portable na flash USB?Dík !!

přenesení bookmarks

Odpovědi
led

postup:
1 – záložky – zobrazit všechny záložky (otvorí sa knihovna záložek) -
2 v knižnici – import a záloha – exportovat záložky do HTML
v Firefox Portable -
zopakovať bod 1
2 – import a zaloha – importovať záložky z HTML – otvorí sa adresár najdite si bookmarks.html a potvrďte – hotovo

Druhý variant
priamo z fir.Portable bod 1
2 – import/záloha – importovat data z jiného prohlížeče a nasmerujte sa na váš firefox
Doplňuji:
AD jeffík,
som rada, že moja odpoveď vám bola aspoň trochu užitočná a podarilo sa vám tie záložky preniesť.