DandrdaMan01

Jak mám ASTRÁLNĚ CESTOVAT?

Chtěl bych zkusit jestli to vubec funguje…
A jestli ma nekdo zkusenosti tak jak toto mimotělni cestovani prožival a co se pri tom děje
DÍKY

Odpovědi
badisko

No ty jses teda pripad …a to bez pardonu tak co si o tom nejprve neco precist ?…treba zde … je to celkem zajimave … http://knihy.ab­z.cz/prodej/as­tralni-cestovani-techniky-a-cviceni-pro-opousteni-hmotneho-tela taky …se o tom doctes v knize os autorky Edian Mcoy ..pod nazvem …Kektske myty a magie jinak se podivej treba do knihovny nebo na netu …co my ti tady o tom budem asi rikat …nyslis ze ti napisem navod nebo co…? Navic zazitky tohoto typu jsou dost osobni zalezitosti proc by to nekdo resil zde …

anonym

Pokud to vůbec lze – pak k takovýmto zážitkům vede cesta přes dlouholeté zkoumání vlastního duchovna, soustředění a meditaci…
Ty snad ještě věříš v ´čárymáryfuk´, ne???
😁
Kolik ti je? – deset?

Pepa25

Koncepce astrálu: „Jde o vymyšlenou konstrukci, která má vysvětlit nejrůznější záhadné, „mimosmyslové“ fenomény“ převzato z http://sysifos­.cz/index.php?id=slov­nik&act=zobra­zit&idd=&pisme­no=&vyraz=11890751­59&heslo=Astr%E1l

zjentek

tady je něco moudrého na odpovědích:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/astralne-cestovat-a-zaroven-tam-i-studovat
:o

klumprt

Je to docela jednoduché. Musíš si strašně usilovně představovat, že astrálně cestuješ, dokud ti nezačne připadat, že je to pravda.

ptáč

Jako průvodce na astrálních cestách se bere plat 30 tisíc, ale na to je potřeba absolvovat ZvŠA. Jde ale o rizikovou oblast.

arygnoc

každý sen v spánku je astrálne cestovanie.
niekto to prežíva viac, niekto menej.

zjentek

badisco: mě to taky zajímá, napiš ten návod né?

badisko

No.. uz kvuli tobe ne zjentku a ja myslel ze jsi do jiste miry normalni …proc musis porat trollit

zjentek

trotlit?

badisko

no to taky