Avatar uživatele
strapanka

Jak malujete kuchynu, aby ste co najmenej zacakali linku?

myslim ci existuje nejaky dumyslny a laciny patent – valecek s ochrannym stitom a podobne…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

My akorát skřínky přikryjeme igelitem nebo novinama a přilepíme izolačkou, aby to drželo na místě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Exiostují o válečky, které téměř nrkapou. Pokud získáš praxi, tak vůbec ne. Osobně upřednostňuji štětku. Je to kvalitnější a pevnější nanešení než válečkem. Kromě toho se dají jen za pár korun koupit jednorázové mikrovlné folie, poměrně velkého rozměru, s kterou celou linku uplně zakryješ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

tyto válečky jsou nanic, stejně na strop nedosáhneš i když maj dlouhou
rukojeť a ségra mi teď malovala celý byt s obyč. válečkem na žebříku
a výsledek je skvělý ( linku jsme zakryly igelitovou fólií )

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já když maluji tak nábytek dávám pryč a to včetně kuchyňské linky,když se to umí není problém ji behem půl hodiny rozrbrat a odnést.4umí pak jen trubka na vodu,pár kabelů a trubka na odpad.Jelikož to stříkám kompresorem.je to za20 minut natřené..A nikde nic nekape.Jen přelepím karton přes okno a topení a zalepím novinami krabičky zásuuvek a vypínačů.Před tím ale sundám jejich kryty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Za dvacku koupíš v Baumaxu, Obi, Bauhasu folii asi 10×5 m. Ale já linku jen překryju novinami, spodek se nezacáká, obyčejný váleček na rukojeti a jedu bez chyb a zbytečného cákání, musíš váleček po namočení do barvy samozřejmě otřít o mřížku, co k němu v sadě prodávají asi za 60 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek