zenda

Jak má vyřešit problém, který se mu stále opakuje, přestože má vyšetření, která absolvoval, negativní?

Jedná se o to, že po vymočen, za 10 – 15 minut ho začne pálit ve špičce penisu. Pálení je střídavé – menší a větší. Urologická vyšetření jsou negativní, na pohlavní nemoc a bakterie taky. Preventivně byla nasazena antibiotika, chvilku zabrala, ale časem se vše vrátilo. Takže přemýšlí, co dál. Předem děkujeme za radu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Plíseň. Zkusit antimykotika, cokoliv co je volně prodejné v lékárně ( je toho dost). Může být i Tea Tree olej. Samotný nebo pár kapek v trošce kosmetického krému a vpravit do vyústění uretry.

Další odpovědi
Ametyst

Bylinkovým čajem a mírnou dietou se nic nezkazi. Urologický čaj a protizánětlivé potraviny fungují příznivě na močovou trubici.

da ny

Pokud s absencí či chráněným pohlavním stykem (přenos trichomoniáz
apod.), napadla mne též, možná mykóza. Viz. mosoj.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.