dust8

Jak má vypadat kupní smlouva pro auto určené na náhradní díly?

Nejlepší odpověď
Kepler

Takové auto nelze prodat, pokud je vyřazené z provozu. Pokud ho prodáš jako pojízdné, padá starost na kupce. Smlouva o prodeji je pak stejná jako u pojízdného auta. K odhlášení auta musíš mít doklad o ekologické likvidaci a můžeš se se šroťákem dohodnout o odkupu použitelných dílů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.