bestak

Jak má vypadat formální úprava seminární práce?

Na jeden předmět na VŠ máme za úkol napsat seminární práci. Formální úprava není stanovena, uveden je pouze rozsah. Chci se zeptat, když mám práci, která je dlouhá pět stran, měla by mít svoji úvodní stránku? A mám používat řádkování 1,5 a písmo 12?

Nejlepší odpověď
annas

Všechny práce se kvůli čitelnosti a přehlednosti píši řádkováním č. 1,5. Písmo velikost č. 12 ,druh písma Roman New. . Je to dané ČSN O1 69 10.

V této normě se rovněž uvádí, že seminární práce má mít i úvodní stranu, takže bych toho využila. Nezapočítaval samozřejmě do počtu stran.

Mrkněte do odkazu – je to pdf, snad otevřete.

Formát seminární práce
www.szes.chru­dim.cz/soubory/vos/stu­denti/format_sp­.pdf

Kdybyste neotevřel, zkuste další odkaz
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C3%BA­prava+semin%C3%A1rn%­C3%AD+pr%C3%A1ce&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=ItpTU7C-KqaK8Qe4qYGACg