Jiří Tričler

Jak má vypadat dobrozdání pro osobu k soudu?

Nejlepší odpověď
annas

Dotaz je nepřesný. Dobrozdání je znalecký posudek, , třeba lékařský, nebo od jiného odborníka, pokud souvisí s případem

Přečtěte si v odkazu o lékařském dobrozdání,
https://www.pro­fipravo.cz/in­dex.php?page=ar­ticle&id_cate­gory=11&id_ar­ticle=259613&c­sum=6a26da97

I lékařský posudek v určíté situaci je jen nezávazné dobrozdání.

Důkazní hodnota posudku poskytovatele pracovnělékař­ských služeb

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Dobrozdání je poněkud neurčitý pojem. K čemu jste byl vyzván? Co má být účelem vašeho vyjádření?