Rozamunda

jak má člověk vzít praxi když žádnou nemá ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

áno, zamestnávatelia hľadajú takých zamestnancov – vek 20, 10 ročná prax, 4 svetové jazyky, 3 vysoké školy, minimálne 1× uverejnená fotka na titulnej stránke vo Vogue, Time a lebo inom svetovom časopise a ďalšie.
Pracovná doby 12 hod 6 dní v týždni.
Samozrejme za minimálnu mzdu.
Benefity nie sú.

Další odpovědi
anonym

A to je ten problém pro absolventy SOU a SŠ. Prý praxe je nutná, ale myslím si, že absolventům SOU by se učení mělo brát jako praxe!
Doplňuji:
A vůbec, na co děláte školy, když práce stejně není.

Drap

Dost lidí to dnes řeší třeba tak, že pracuje v nějaké firmě zadarmo, a tím získává praxi

Noga

http://www.sta­zevefirmach.cz/