dgfdgf

jak má člověk udělat aby mu začalo chutnat pivo atd?

Doplňuji:
dospělým chutnaj pití s bublinkama a mě zajímá jak to udělat abych tomu taky přišel na chut, nikomu to nechutná napoprvý

Nejlepší odpověď
gecco

A z jakého důvodu???

Mnohem lepší je dělat, co ti ´chutná´, než se snažit, aby ti chutnalo něco, co ti vlastně nechutná (pokud nejde o nějakou nutnost – což pivo není)…
😉
Doplňuji:
…„pití s bublinkama“… – tak si dej zatím limču…
😉
Ani

  • všem dospělým nechutnaj „bublinky“
  • všechny bublinky nechutnaj všem

😉

Další odpovědi
ReHu

Co obnáší atd?
Dej si to, co ti chutná. Na co máš chuť teď.

ivzez

Nijak.
Je nesmysl se nutit do něčeho, co člověku nechutná.

marci1

Nic. Pij to, co Ti chutná. Víš kolik lidí by si naopak přálo, aby jim pivo nechutnalo ? 🙂

anonym

Mě to taky nechutná, ale takhle o tom uvažovat by mě teda nenapadlo

lexx

raděj s tím nezačínej…násilím to nepůjde, buď chutná spontánně nebo vůbec