Kelt

Jak má být správně nafoukán míč na košíkovou, volejbal a jiné sporty?

Tak jsem studoval asi 10 minut jak se nožní pumpou hustí kolo, balony a podobně. Jsou zde nástavce, manometr, jehla na foukání míčů. Neví někdo, jak má být správně nafoukaný balón třeba na košíkovou, fotbal nebo odbíjenou? Má se z určité výšky pustit a po odrazu má vyskočit do jiné výšky.Ale parametry neznám. Poradíte někdo? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Vypadá to, že internetový vyhledávače (například Google) jsou dostupný jen vyvolenejm – a to vy nejste.

Dobře, vygooglim to za vás.

https://www.re­habilitace-sport.cz/smar­tblog/4_jak-hustit-lepene-mice.html