reganama

Jak lze zmírnit bolesti při rakovině?

Nejlepší odpověď
Deli

Před půl rokem mi po sedmiletém boji s rakovinou (mnoho operací, mnoho chemoterapií…) zemřel táta. Poslední rok míval stále se stupňující bolesti. Bylo to trýznivé pro všechny. Navštívil Centrum proti bolesti ve FN, dostal zde náplasti obsahující morfium, ty si pak každé tři dny měnil. Tyto náplasti jsou k dispozici v různé intenzitě, ale pouze na předpis. Hodně mu ulevily.
Jinak mu hodně pomáhala teplá sprcha – uvolní tělo a bolesti poleví, aspoň na chvilku.
Hodně sil a víry!

Další odpovědi
Lakeysha

Nejsem odborník, takže mě napadá jen konopí. To by mělo být neškodný a údajně pomáhá hodně.

anonym

Podáváním morfia!

anonym

Nejlépe operací, protože to v těle nemá co dělat. Vlastní zkušenost.