VeRe1983

Jak lze zjistit počet občanů stejného jména a příjmení, pokud to jde?

Samozřejmě vím, že lze zjistit na specializované stránce počet nositelů určitého jména, anebo příjmení. Ovšem lze zjistit počet nositelů určitého jména a příjmení? Mé křestní jméno se v naší zemi vyskytuje ve 50172 případech, příjmení ve 432 případech. Na sociální síti jsem nositele téhož jména a příjmení našel čtyři. Samozřejmě nemyslím nějaké databáze obyvatel, kam mají přístup orgány státní správy nebo policie. Jde mi ryze o počet. Protože se zdráhám uvěřit tomu, že při zakládání schránky na Gmailu by těch lidí bylo tolik a na mě už uživatelské jméno nezbylo.

Nejlepší odpověď
annas

Zkoušel jste tuto stránku?

http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Nov%C3%A1k%20Fran­ti%C5%A1ek/hus­tota/

http://www.na­sejmena.cz/nj/cet­nost.php
¨¨
Ještě jsem našla stránku, kde jsou odkazy na tabulky a uvádí se např., že nejčastější jméno je Jiří Novák (2 385), Petr Novák (2 273) atd.

Po otevření stránky klikněte na nadpis " Podrobnou statistiku jmen najdete zde" uprostřed stránky a otevřte si tabulky. Třeba najdete to, co potřebuejte.

http://zpravy­.idnes.cz/nej­castejsi-jmeno-je-jiri-novak-vaclavu-havlu-je-119-fsr-/domaci.aspx?c=A090811­_211341_domaci_a­br

Další odpovědi
lexx

telefonní seznam

bolak

Ale nejde to, nepleťte ho, stačí se podívat na ty čísla..

Když zadáte „Svoboda“, ukáže vám to 25.220 a když zadáte „Svoboda Bohumil“, ukáže vám to 25.208.. je jasné, že je to nesmysl.

VeRe1983

Ano, právě tyhle weby mě napadly a zkoušel jsem je. Žel neumějí právě kombinaci obojího. Vyhodí mi výsledek ohledně jména, anebo příjmení. Jméno a příjmení dohromady však nikoliv.

ReHu

Ale jdi.
Opravdu jsi napsal příjmení a pak i jméno?
Protože mě to jde.

Mc Merkurion

ale nepovídej,jen si to pořádně zkus…

ReHu

To máš na bodik 🙂

VeRe1983

Zkoušel, ale vyhodilo mi to příjmení, celkově nějakých 1700 osob. Možná mě zmátl název toho výstupu. Každopádně na to, že se nejmenuju Honza Novák je těch 1700 osob docela nářez, nečekal jsem, že bych měl tolik jmenovců.

bolak

ale dyť je to blbost, jen se podívej > http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Svoboda%20As­dasdsddasda/hus­tota/ vážně věříš tomu že se 25207 lidí takhle jmenuje?