mosoj

Jak lze zdokumentovat ( vyfotit) energetickou auru člověka ?

Doplňuji:
A jak to zvládá fotonová kamera ?

Odpovědi
Zbynas

Lidskou auru vidí pouze jasnovidci, jakýkoliv pokus o zdokumentování (vyfocení) vždy skončil neúspěchem.

Kelt

Existuje takzvaná Kirlianova fotografie – více určitě v Googlu, kdy za určitých podmínek , se tato fotografie dá pořídit a je tam aura vidět. Je k tomu třeba speciální fotoaparát, aspoň tak to bylo v jednom filmu, kdy někoho fotili venku, aby zjistili jeho auru. Vlastně její, to byla holka a její vychovatelka měla pocit, že je s ní něco divného, tak požádala kamaráda, aby jí na pouti udělal Kirlianovu fotografii.

ivzez

Nijak.
„Auru“ vidí pouze podvodníci.