Avatar uživatele
MiKu

Jak lze zamezit slzení očí v klimatizované místnosti?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 2767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si pročíst článek, kde se dovíte víc

http://www.vi­talnisenior.cz/2014/05/­problematika-sucheho-oka/

Při klimatizaci je třeba hlídat vlhkost, podle intenzity potíží pomáhají umělé slzy., tablety z bylinek, kapky atd.
http://zeny.i­prima.cz/zdra­vi/chcete-mit-zdrave-oci-pozor-na-klimatizaci

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pomáhají tzv. umělé slzy. Kapky , které běžně používají všichni ti, co nosí oční čočky, nebo ti, co trpí syndromem suchého oka. Kapek je velké množství a je třeba si je osobně vyzkoušet. Ty zcela levné, okolo 100 Kč, nebrat.
Osobně mám vynikající výsledky s kapkami REFRESCH, nebo SYSTANE, zcela v souladu s očním lékařem na klinice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Než brát nějaké tablety,je lepší se těmto místnostem vyhýbat.
Každá klimatizace škodí zdraví.
Tyhle novodobé vymoženosti jsou víte k čemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenkasvob

Často větrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Asi nejlepší bude klimatizaci vypnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiKu

tobby: haha, chtěla bych Vás vidět vypínat klimu nebo o to žádat v mega kancelářské budově bez otevíracích oken (lenkasvob!) nebo třeba v sále Kongresového centra… někdy to prostě nejde, takže kapičky a další užitečné odpovědi jsou myslím aspoň částečné řešení…

před 2761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiKu

Eburo, zajímalo by mne, jak se vyhnout místnosti s klimatizací, kde člověk denně pracuje :D

před 2767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

ad Eburo: s Tvým názorem nesouhlasím. Trpím fibrilací síní což mj. znamená, že moje srdce podává cca o pětinu nižší výkon. To zapříčiňuje občasné zavodnění plic a když je dusno i velmi nepříjemné dýchací potíže. Dnešní kvalitní klimatizační jednotky jsou řízeny mikroprocesorem a umí nejen snížit teplotu v bytě, ale též větrat, usměrňovat vlhkost vzduchu a ionizovat. Systém pracuje jako tepelné čerpadlo díky čemuž a možnosti využívat levnější elektřinu nyní i efektivně přitápíme.

před 2767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek