dust8

Jak lze vyrobit obálku na A4 formát ze dvou A4 listů papíru?

Nejlepší odpověď
annas

Velikost obálky C4 – 229 × 324 mm
Papír A4 – 210 × 297 cm

Z toho plyne, že do obálky ze dvou listů papíru by se formát listu A4 nevešel.

Do obálky C4 se vkládají papíry, které není vhodné překládat. . Na to jsou obálky jiného formátu. – pro papír A4 přehnutý jednou, nebo přehnutý dvakrát – tedy obálky C5 nebo C6.

Takže nějak hezky přidat na zadní straně polovinu papíru, oblepit páskou, pokud jste šikovný a máte nějaký nápad. Ale obálka by byla zřejmě měkká.

Další odpovědi
autacek

Normálně je po stranách slepíš a tu A4 dovnitř přehneš na půl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.