ajmak jerome

؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜­؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜

؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜­؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜­؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜؜

Odpovědi
Rylon

Skype ani Steam nejsou aplikace jako hry které řeší rozlišení. Tyto aplikace se roztáhnou a přizpůsobí „hladkost“ textu. Já mám doma jak W8 tak W8.1 a 8.1 taky na FullHD. A nemám problém. Zkus se podívat (i když je to nepravděpodobné) jestli se ti ty aplikace nespouštejí v režimu kompatibility jen na rozlišení 640×480, můžeš to zkontrolovat kliknutím pravím tlačítkem myši na aplikaci, vlastnosti a záložka kompatibilita. Zde si zkontroluj jestli nemáš zaškrtnuto spustit s rozlišením 640×480. Jestli ne tak ještě zkus kliknout na odstranit potíže s kompatibilitou.
Jestli to nepůjde, dopiš prosím bližší informace o problému popřípadě nahraj nějaké screenshoty.