Zibner

Jak lze v PC hledat soubory určitého formátu?

Potřebuji nějaký prográmek, který by mi v PC našel soubory dle formátu. Např. jen soubory s koncovkou .tp apod.

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádný program není potřeba. Ve všech systémech od DOSu funguje k tomu příkaz *.přípona.

Další odpovědi
www

Mrkni sem:

Zdroj: technet.idnes­.cz/ztracene-soubory-v-pocitaci-rychle-vyhledaji-sikovne-aplikace-p7m-/software.aspx?c=A111031­_213521_softwa­re_dvr

balca

však pokud máš win 7 ,tak stačí napsat do toho hledacího řádku řekněme .jpg a najde ti to obrázky ne ?