Jak lze udělat, aby za vlastním odkazem bit.ly nebyla nějaké náhodné znaky, ale abych tam měla svoje slovo?

například:

NE: bit.ly/1sdgss2J
ANO: bit.ly/priklad

Odpovědi
gecco

Problém…
😉
Zkracovače fungují asi takto:

  1. pošleš ´dlouhý´ link na web zkracovače
  2. zkracovač jej uloží do databáze
  3. zkracovač vygeneruje jednoznačný ´krátký´ link a ten přiřadí do DB k dlouhému
  4. zkracovač ti krátký link zobrazí
  5. ty pošleš krátký link kam potřebuješ

___
Z toho je jasné, že ne ty, ale engine DB zkracovače určuje podobu krátkého linku. Navíc z počtu znaků tvého odkazu vyplývá, že aktuálně BITLY používá cca 2,2 .1014 krátkých linků – kolik uživatelů, myslíš, že by chtělo použít „priklad“??
😉