Conchus

Jak lze převést rozsáhlý seznam „Oblíbených položek“ do dalšího PC?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Záleží na OS a na prophlížeči. U Firefoxu pod Linuxem je možnost provést export oblíbených položek, v druhém počítači se potom provede jejich import. Zda to funguje i pod Win a v jiných prohlížečích nevím.

cochee > dík, myslela jsem si to, ale nemám zkušenost..

Další odpovědi
cochee

ad Lamalam: jo, funguje, export a import Záložek/Oblíbených je v moderních prohlížečích standardní funkcí.

jpau

Pokud Tvůj prohlížeč nepodporuje featuru, o které mluví cochee a Lamalam tak si buď:

Ve Windows překopíruj AppData do nového systému.

V Linuxu bude v /home/user/ nějaký hidden file (resp. složka začínající tečkou), který se bude jmenovat jako prohlížeč (např. /home/user/.fi­refox) a tu si překopíruj do dalšího PC (resp. nahraď stávající).

Pochopitelně je nutné mít NAPŘED nainstalovaný ten prohlížeč 🙂.

mosoj

Záleží na prohlížeči.
IE – soubor – import,export do souboru – oblíbené položky

V druhém počítači import z vytvořeného souboru. Import ale musí podporovat tvůj prohlížeč . Na OS nezáleží.

Mc Merkurion

…v chrome se stačí přihlásit,utvořit si účet,a záložky otevřeš kdykoliv na jakémkoliv počítači po přihlášení ty stejné (svoje)…