Mike.Peret

Jak lze označit akt, kdy vám řečník na vaši otázku odpoví vyjmenováním protikladů: (SLADKÉ: není to kyselé atd).

Pokud se někoho zeptáte zda je jídlo sladké a on Vám odpoví že není ani slané ani kyselé, místo odpovědi na sladkost.
Lze to označit nějakým českým či cizím slovem.

Odpovědi
anonym

Prostě neumí odpovědět. Nemá zodpovědnost za to co dělá, neustále se vymlouvá. Když má za něco nést odpovědnost a neděje se podle normálních pravidel – o kterých nemá ani páru, tak se vymlouvá na toho, na toho, tam na to, kroutí se. Podle mě je to křivák. I když nechci nikomu křivdit koho neznám.