janýsek

Jak lze odstranit fleky od nafty,kterou jsem si postříkal kalhoty?

Jak se zbavit nečistot z oděvu?

Nejlepší odpověď
polarka.51

pár rad jak na to nalij na to benzín nebo ředidlo pak na to dej máslo a nakonec tam dej prací prášek vanis a avivas lenor pak to smíchej a dej do pračky a hotovo ale když se něco potentuje nezodpovídám za to tak to nezkoušej protože sem to netestoval jenom někde přečetl,,,.

Další odpovědi
panenka

vyčistit to benzínem a vatičkou který koupíš ve všech drogeriích .a pak to jen vyprat na 60 stupních

LuciJe

Nedělejte s tím vůbec nic a vezměte to do čistírny. Nafta se v domácích podmínkách beze zbytku odstraňuje velmi obtížně a pokud do čistírny vyrazíte až po vyzkoušení několika domácích zaručených rad, je poměrně pravděpodobné, že už se zapranou skvrnou neudělají také nic.

dejv.s

no jednoduchy koupit nejaky pripravek na odstranovaní skvrn… nebo a ted nekecam, mel jsem to jako vychytavku v navodu u pracky namazat zaskvrnena mista maslem a vyprat. Ale pokud jde o neco jako kalhoty na svatbu dak bych se taky priklanel k te cistirne… jinak nejlepsi pripravek na skvrny je VANIS, doufam ze jsem to dobre napsal:-)

m.mrkvicova

Pokud máte zájem na tom ty kalhoty nadále používat, tak pomůže jedině čistírna…