Jak lze odnaučit psa, aby mi neznačkoval byt? (venčený je cca po 4–5 hodinách)

Nejlepší odpověď
Drap

Jak je starý ? Začínají to někdy děla dospívající psi. Naučit ho povel nesmíš, a být důsledný

Další odpovědi
emba5

Ale kromně toho je potřeba jasně vymezit,že jste vůdcem smečky a on je na vašem teritoriu.Začíná to starým známým prvně pán a potom pes.Skrátka pokud jdete domů,tak ho u dveří zastavte a dovnitř pustte az na váš povel.Stejně při vstupu do místnosti.Při jídle jednoznačně vymeste svůj prostor kam se nemá přibližovat a loudit.Pes si na to rychle zvykne a snadněji poslechne i na zákaz značkování.

www

Nejspolehlivější je kastrace. Bohužel, je to tak.
Zkušenost

ReHu

Zkus se optat tady

http://www.psycho­logpsu.cz/

a taky tady

http://www.psycho­log-psu.com/

Nejlepší a zarušené řešení je nepořizovat si psa. Pokud už jste tu chybu udělali, je možnost dát ho do útulku, nebo utratit.

Mapedka

Vubec tedy nesouhlasím s tímto Blbečkem ,který si myslí že je nejlepší nepořizovat si psa.

Lehce ho to odnaučíte povelem Fuj,To se nedělá atd… Zkusit třeba i napamlsek.Já jsem svého psa učila na Chceš jít ven ? pokaždý to poznal a kdyz chtel tak byl stastny ,nebo zastekal atd… jako malýmu jsem mu udělala tzv.čůrací koutek :D Koupíte si plenky pro psy ,,,třeby tyto :D : http://www.hugo-obchod.cz/deta­il.php?produk­t=pleny-puppy-field-30-ks&id=5000001­7&zbozi=178 a do nejakeho pokoje kde je nejcasteji pu polepte jeden roh :) a postupně ho nanej ucte slovy : Tady se čůra atd ..pes se naučí tedy i na plenky i na to kdy chce jít ven ;) ,,, Vlastní zkušenosti ,,,,,jen mu dejte čas ;)