mrjames

Jak lze obnovit vyhlášku 50 po propadnutí?

Dobrý den měl jsem vyhlášku 50§5 dva roky jsem pracoval v oboru.Nyní pracuji dva roky jinde takže mě již vyhláška 50 propadla.Je možné vyhlášku po několika letech propadnutí možné obnovit?Děkuji

Nejlepší odpověď
Dochy

Předpokládám že běžným kursem + přezkoušením. Ale budeš potřebovat nějakej doklad o té praxi.

Další odpovědi
gecco

Na §5 stačí běžné přezkoušení, praxe není potřeba…
Není potřeba ani „školení“, stačí ´zaškolení´…
😉
Domluv se ve firmě, v níž nyní pracuješ -a pokud tam je vhodná ´zaškolitel´, uspěješ.
Pokud ne, budeš si muset ´přezkoušení´ zaplatit…
😉
On §5 ještě k ´něčemu´ je?

Dochy

Přehlédl jsem ten par. 5 🙂
Tam není nutná praxe, pouze vzdělání. Ale pokud doloží praxi, měla by se nechat dát udělat 6.
A 5 je k něčemu. Např. k tomu, aby člověk bez praxe tu praxi pro 6 mohl získat 😉