Michal Kole

Jak lze nenápadně a oklikou zjistit, zda 2 sousedky u mě ve vchodě umí plavat než se přímo a na férovku zeptat ?

Nejlepší odpověď
bolak

Já, kdybych byl ty (a že by to nemuselo bejt zas tak špatný), bych jim brnknul, nejlépe telefonicky, představil bych se jako zástupce nějakýho propagačního týmu místního plaveckýho areálu a nabídl jim ve jménu smyšlený reklamní akce zdarma měsíční permanentku do krytýho bazénu na jejich jméno. Pokud nebudou umět, tak myslím že to bude první věc kterou ti sdělej. Pokud umět budou, tak jim prostě zahlásíš pardon, že je to omyl a že se moc omlouváš a zavěsíš, a nebo žádnej pardon nezahlásíš, permici jim zacvakáš a poprosíš je o pár temp, řekneš třeba že máš občas epileptický záchvaty a tohlenco tě uklidňuje a já myslim že pokud se jim nezačneš hned v převlíkárně lepit kolem kotníku a předstírat že seš klíč na gumovým kroužku, tak že ti určitě rády vyhověj.

PS: Tak „na férovku“ jo? :) koukám že si obohacuješ slovníček…

Další odpovědi
elvan

Jezdíte k moři?
nebo
Mně strašně baví plavat, nevíte o nějakém dobrém bazénu? A byla jste tam?

iceT

Jdu na bazén,nechcete jít se mnou?

anonym

Dotazem u MUDr. Čechové, psychiatrická ordinace Rakovník.

venkovan

Podle nohou. Když na nich mají nasazené ploutve, tak asi ano