Libor Pachta

Jak lze na plastové balkonové dveře přidělat pant navíc, pokud uprostřed chybí?

Odpovědi
gecco

Pokud tam „pant chybí“ (tedy by tam měl být, ale výrobce jej nenamontoval), ano, je možné jej přidělat (mohlo by to ale znamenat i výměnu kování).
Jestliže tam být nemá, těžko říct – podle toho, jak jsou konstruovány výztuhy v rámu…
___
Každopádně si s tím nehraj a kontaktuj výrobce/dodavatele…
😉

mosoj

Tak jsem se šel podívat. Mám tam také dva a nic mně nechybí.
Pokud se ti dveře svěšují je to otázka špatného usazení skla, nikoliv pantů.

anonym

není tam kvůli seřizování, je to jako okno o dvou pantech