Tombik

Jak lze lokalizovat mobilní telefon?

Kamarád ztratil mobil (má o2) a rád bych mu pomohl ho najít. Vygoogloval jsem pouze úplné kraviny nebo velmi složité návody, to opravdu není nic jednoduššího ?
Doplňuji:
Debilní odpovědi nepotřebuji …

Nejlepší odpověď
fortin

A pod sedadlem ve voze není?

Další odpovědi
GangstaHelper

Jde to jednoduše, zajděte si na O2 (nebo, jestli byl telefon neblokovaný, tak za všema operátorama) a zeptejte se, jestli není ten telefon přihlášený do jejich sítě.

Jo a vemte si s sebou aspoň 5000 Kč… Ono takové vyhledání stojí více než většina telefonů.

Existují řešení, kdy v telefonu běží zakoupená aplikace, vy, například pomocí SMS aplikaci aktivujete a ona pak zjistí svou polohu GPS interním GPS snímačem (pokud ho telefon má). Má to háček, že v telefonu musí zůstat původní simkarta, což stejně nikdo neudělá.

Jinak, už jste na ten telefon zkoušeli zavolat? Já našel telefon a domluvili jsme se na předání (on to nebyl moc dobrý mobil :D)