Jak lze léčit a co by to mohlo byt, kam se obrátit o vyšetření či pomoc?

Příteli je z Brna,34 let a bez dřívějších příznaků se mu objevila na předkožce penisu zdutá žíla.Nejprve byla bíla,nebolstivá,ale nyní je asi 5cm dlouhá,nateklá žíla bíle barvy,jako by do ní neproudila krev a je to bolestivé,je to asi měsíc,Urolog mu doporučil natírat tu postiženou žílu Lamisilem a rozmasírovávat. Oco by se mohlo jednat a pořípadě jak to léčit,kam se obrátit o pomoc.Děkuji

Odpovědi
Lencis

Proboha kdo jiný by vám měl na tuto otázku odpovědět než právě urolog. Pokud máte pochybnost o jeho léčení (což já tedy trochu mám), na nic nečekejte a jděte k jinému. Minimálně si ověříte, že rady prvního byly v pořádku.

Diagnózu si opravdu netroufnu stanovit, ale věřím že to nebude nic vážného. Hlavně se nebojte a navštivte opravdu ještě jiného odborníka. Nic není horšího než nejistota 😉