naj07

Doktorka není schopná vystavit výpis ze zdravotní dokumentace. Mohu to provést sám elektronicky?

Doktorka není schopná vystavit výpis. Lze to provést sám elektronicky? Odkud kde jak?

Nejlepší odpověď
cochee

Nerozumím formulaci, že „není schopná.“ Co to znamená: Nemá PC? Neumí psát? Ztratila celou dokumentaci, takže nemá co vypsat? Nebo řekla/vzkázala/nap­sala několikrát za sebou „ještě to nemám, ale už to bude?“

Další odpovědi
isteron2

Zvykol som si robiť si kópie z dokumentov, aj zdravotných, ktoré dostanem do ruky, a ukladám ich na externý hard disk. Mám pomerne rozsiahlu zdrav. kartu. Sama obvodná lek. ma upozornila, aby som si robil kópie, lebo odb. lekári pýtajú posledné lek. zpravy z vyšetrení, a mnohí mi to zoberú a ja nemám nič. Tak som si nazbieral doma paralelnú zdrav. kartotéku, pravda len z toho, čo dostanem do ruky.
Okrem toho si zapisujem časový prehľad vyšetrení, kde, u koho, kedy a čo, a kedy na budúce. Už sa mi to párkrát zišlo.

Kryšpín

Přihlásit se na E komunikaci

L. da Vinci

Ty máš zdravotní kartu k dispozici? Apeluj na lékařku ať ti výpis předá, třeba v zalepené obálce!

da ny

Příliš nerozumím Vaší otázce (viz. cochee).
Funguje to tak, že ne Vy, ale Váš nový lélař písemně žádá o výpis z dokumentace.
Vy můžete být „zprostředkova­telem“ (přinesete, odnesete) a plátcem poplatku za výpis ze zdravotní dokumentace být musíte.