autacek

Jak lze dostat modré z nebe?

Nejlepší odpověď
annas

1.Bonbonieru Orion Modré z nebe, nikoliv modré z nebe, si můžete koupit sám a udělat si radost nebo získat jako dárek třeba z lásky, z přátelství, k narozeninám, svátku atd.

V ostatních případech – podle vašeho dotazu – jde jen o pocity z „modrého nebe“.

2. Proto modré z nebe můžete „získat“ poslechem některé písně – „přinesu ti modré z nebe, píseň zazpívám..“

3.V původním přeneseném významu je můžete získat třeba tak, že nebudete věřit lidem, kteří vám nabízejí něco, co se nedá usktuečnit či vám připadá jako neuvěřitelné. Sliby jsou přece chyby.

4. Nebo si uvědomte význam modré barvy, je to barva ženská – třeba plášť v královské modři Panny Marie, takže „modré z nebe“ není pro vás.

Další odpovědi
iceT

Třeba koupit
https://www.go­ogle.cz/search?q=mo­dré+z+nebe&cli­ent=opera&hs=WGW&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwjO5NLsiO7U­AhXEIJoKHZ1QBIg­Q_AUICigB&biw=1366&b­ih=629#imgrc=iF­XWbQwNxDuXDM:

Smlouvyzdarm

No, koupit....., nebo třeba pěstí pod oko.

yuko

Rika se: Snesu Ti modre z nebe. Kdyz pominu krasnou modrou bonbonieru od Nestle, tak to znamena, ze Ti na nekom tak moc zalezi, ze bys pro nej udelal cokoliv. Tak tu svou lasku necim prekvap a pak se dockas i modreho z nebe 🙂