Michal Kole

Jak lze dítě nenásilně přimnět, aby si před začátkem školního roku zopakovalo nejduležitější učební látku z hl. přemětů?

Nejlepší odpověď
Syd

Proč by to dělalo? Obvykle to stejně udělaj potom ve škole.

Další odpovědi
manon

Taky bych prázdniny nechala na odpočinek a uvolnění. Dítě nabere víc chuti do dalších školních dní, když se mu nebude o prázdninách škola moc připomínat a už vůbec ne učit se o prázdninách. Opakovat stačí první týden ve škole, je – li třeba – lepší získat od dítěte slib, že teď bude od opakování pokoj, ale potom že zabere – pak se na to lze odvolat :)
Doplňuji:
Nebyla tady už podobná otázka? Ale jelikož jsem se tenkrát nevyjádřila, doháním to dnes :)

anonym

Nenásilně je totak, že mu jen řeknu, aby si občas zopakoval látku, násilně to je tak že když neposlechne, dostane po papuli, pánč je jasný, že zase propadne 🙂