Avatar uživatele
Michal Kole

Jak lze dítě „motivovat“, aby se i o prázdninách „učilo“, spíše lépe řečeno lehce „opakovalo“ učební látku ?

Nemám na mysli počítání úloh s hvězdičkou ze sbírky úloh, ale spíš si přečíst tučně zvýrazněný text, projít si nějaký přehled pro maturanty či pro základky, …

Jen, aby si v mozku uvědomilo, že něco takového existuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? alenad před 4269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Netuším, proč bych měl dítě přes prázdniny motivovat k učení ? Zastávám názor, že prázdniny jsou od toho, aby si děti odpočinuli, pokud možno aktivně a že na učení je času dost ěhem školního roku. U nás to tak vždy fungovalo a nebyl žádný problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
natybubu

co seš to za člověka?! prázdniny jsou od toho aby si dítě(žák) odločinul(o)!!! učí se skoro celej rok, musí dělat dom. úkoly a další věci co ke škole patří a ty bys ho(jí) ještě nutil učit?!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!! prázdniny jsou o tom aby žáci konečně zapoměli nebo si prostě jenom odpočinuli od školy ne aby se učili!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Měl jsem reparát z RJ na podzim a tím při práci dodělat maturitu. Podíval jsem se na to až 14 dnů před reparátem. Některé zkoušky jsem dělal tak, tvrdý opuštění učení a 24 hod. předem jsem jenom přečetl o čem to je a pak šel na věc. Moje zkušenost, nenutit. Zkouška se dá udělat, nemusí být za jedna.
Odpočinek je velmi dobrá věc, mozek si to srovná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek