Michal Kole

Jak lze decentně poprosit kolegyni/spolu­žačku, aby se mnou šla do 50m bazénu a 10 jich udělala?

Nejlepší odpověď
anonym

Já tedy nejsem R.Vesely, ale kdybych se vešel do těch deseti, asi by se mi to líbilo.

Další odpovědi
arygnoc

ja by som to nerobil, potom by ju asi na mňa prešla chuť a asi rýchlo by ma poslala do …

mojitek

a těch vás 10 se už na to asi těší..

Kamionacka09

Normalne ji decentne vysvetli ze si uchylnej na bazeny,no a vis jak bud to zafunguje a nebo ne.