Muller

Jak lze co nejlépe vystopovat mobil?

Odpovědi
Radius

Nekde jsem nedavno cetl, ze na strance:

trackapartner.com

lze udajne zobrazit polohu mobilu, ale ja to vyzkousene nemam a neverim tomu.
Polohu mobilu asi uchovava operator site, ale ten to jiste na zadnou stranku nedava…

arygnoc

legálne bez súhlasu majiteľa nijak.

;-Q

Quimby

Pokud se jednalo o telefon s Androidem nebo iOS,tak se dají vystopovat pomocí aplikace nebo www stránek. Ovšem daný telefon se musí připojit k internetu, pak může potají posílat svojí polohu třeba na https://www.go­ogle.com/andro­id/devicemana­ger
Ještě se dá aspoň přibližně určit jeho poloha pomocí signálu do sítě. To ovšem může udělat pouze operátor s souhlasem policie.