fcoop

Jak lze chápat výrok:„Velice mě to stolicuje“?

Já bych to bral jako zcela jednoznačnou kvalifikaci.
Co vy?

Nejlepší odpověď
chudst

To asi kazdy bere jako jednoznacnou kvalifikaci. Proste vas to stve, kdyz pouziji slusnejsi vyraz.

Další odpovědi
annas

Doplnila bych i možný původ – mám problémy s odchodem výkalů, mám tvrdou či řídkou stolici, tedy sr..í. To mě velmi nejen zlobí, ale škodí i mému zdraví, ubližuje mně to, proto posun významu – se..ou mě nejen exkrementy, ale i vše ostatní, co ubližuje mému zdraví …

Začarovaný kruh. Ach jo…

Drap

Někteří ve společnosti neradi mluví neslušně a tak to takhle obejdou,

anonym

S . . E . ? :-o

fcoop

  • iv- Jako vždy – trefa.

anonym

🙂