drmtkz01

Jak lokalizovat ukradený ntb?

Neví někdo jak lokalizovat ukradený ntb, který připojen na stejnou wifi síť? Známému byl ve škole ukraden ntb a pravděpodobně za to může někdo ze školy tudíž se předpokládá že se připojí na místní wifi síť.

Odpovědi
anonym

Pokud nemá kamarád ze školy lokalizační program tak není možnost ho lokalizovat. Nebo pokud má v notebooku mobilní internet tak pomocí SIM karty jej lokalizovat.