Jak likvidují odpadky v Benátkách?

Nejlepší odpověď
annas

Přeloženo podle uvedných zdrojů:
Odpadky se splaovaly se ve spalovnách, ale od února letošního roku v souladu s vyhláškou EU se spalovny likvidují a zavádí se v Benátkách a dalších městech :tzv. nulový odpad, který převádí odpad na zdroje: recyklace, kompostování a opětovné použití místo zastaralých technik, jako je spalování a ukládání na skládkách.

Uzavření spalovny v Benátkách sloužit jako příklad pro Veronu
http://www.ve­ramente.org/wp/?p=12850

--
Překlad:
Odpad se třídí do veřejných kontejneru podle barev, vyprazdňuji se denně kromě neděle ve stanovený čas

Jinak přímo V historickém centru Benátek

Obyvatelé mohou rozdělit odpad i přímo u domů. Vvozová služby pak stáhne v uvedené dny a stanovený čas. ,

Např- zbytkový suchý odpad a mokrý odpad (kuchyňské zbytky) může být umístěn v dobře uzavřeném sáčku jakéhokoliv druhu; jsou shromažďovány každý den (od pondělí do soboty); vak může být dodán přímo popelářům nebo vlevo u dveří domu v době mezi 6–8 ráno;
dále lepenka, tetra-pak mohou být umístěny v papírovém sáčku svázané provázkem, v pondělí, středu a pátek; vak může být dodán popeláři nebo vlevo u dveří domu v době mezi povinné 6–8 ráno;
 atd.

http://www.co­mune.venezia.it/flex/cm/­pages/ServeBLOB­.php/L/IT/IDPa­gina/44317

Další odpovědi
anonym

Odvážejí se na pevninu.

gagaga

a ja se bojim zeptat na hovinka a curanky :o)

  • iv-