12kolemjdouc

Jak lépe trávit čas?

Denne ho stravim spankem a jidlem a na pocitaci. Nechci byt stary a mit pocit, ze jsem mohl zit lepe. Chci zit na maximum, ale nevim jak? Nic mi nedava smysl. Sex mi pripada jako nejlepsi napad. ani ve 20 na nej nemam chut, prestoze jsem denne obklopen velice atraktivnimi zenami. Kamaradu moc nemam. Moc kamaradu nevyhledavam. Nevim o cem si s nimi povidat, aby to davalo smysl. Penez mam dost. Svet jsem jiz procestoval a nemam moc ambici. Nepotrebuji si nic dokazovat.

--

Jak lepe travit cas?

Odpovědi
elkon

Navštiv psychologa.

mosoj

Ano. Typický obraz dnešní polorozpadlé společnosti. Nic naplat, stále platí, že práce šlechtí člověka!

zjentek

Napadá mě meditace. V ní najdeš nekonečno nepoznaného a životu jako takovýmu potřebuješ cca metr krychlový prostoru, což je obrovská výhoda.

Justin1

V době covidové jsou možnosti omezené, ale i tak můžeš zkoušet nové věci. Můžeš se učit třeba programovat, tvořit webové aplikace, vařit nová jídla. Můžeš chodit na výlety do přírody a výlety si vylepšit geocachingem. Můžeš si přes nějaký e-shop sehnat vysílačku pro pásmo CB nebo PMR, podnikat výpravy na kopce a rozhledny a navazovat spojení s dalšími lidmi, kteří dělají totéž (www.cbpmr.cz).