FlAsh_7

Jak lépe fotit?

Dobrý den, již dlouhou dobu fotím a říkám si, že by to chtělo se někam posunout. Jen berte v potaz, že jsem na úrovni středně pokročilého amatéra. Proto se ptám, lépe fotit? Pište prosím rady a tipy a nebojte se rozepsat. 🙂

Odpovědi
Edison

Fotit, cvičit… Dívat se… Nastudovat nějakou literaturu, naučit se nějaká ta pravidla a zásady. Ty pak systematicky začít porušovat – tím tvořit. Ale taky se chlubit. Ukazovat fotografické komunitě. Chodit na výstavy… hlavně jiných špičkových fotografů. Klidně se s nimi scházet, a že to fak není problém. Diskutovat, naslouchat. Nechat si poradit… zkoušet. Začít kopírováním, pak do toho vnášet vlastní invence.

elkon

K tomu pomůžou kurzy, nebo odborné weby. Třeba tohle.https://di­gineff.cz/