kemis

Jak léčit vysoký krevní tlak kromě prášků?

Nejlepší odpověď
hanulka11

lze si udělat tinkturu z hlohu a užívat ji podle léčitele Zentrycha. 10 dkg sušeného nebo 25 dkg čerstvého hlohu macerovat v 1lihu. Já jsem použila 54% meruňkovici. Každý den protřepat. Po 14 dnech zcedit. Užívat 80 kapek za den rozdělených do několika dávek.

Další odpovědi
hanny 2

Podívej se na server Celostní medicína,tam to určitě najdeš,je tam spousta článků a rad.

tom004

Česnek pomáhá nejen při čistění organismu,hub­nutí,atd.,ale i při redukci tlaku

Zdroj: http://wiki.an­droidforum.cz/in­dex.php/Hlavn%C3%AD_stra­na

tdko

Po případném stresujícím povolání,a nejen, je vhodné krevní tlak ve výsledku pomyslně snižovat sportem, vhodný je kupříkladu běh. V dnešní době je na místě aktivovat pořekadlo bojuj, nebo uteč, které ve společností tolik schází a mělo by být kompenzováno právě výše zmíněnou svalovou aktivitou. Snižujte stresové hormony.

venkovan

Zbavit se tučného jídla, pohyb, a vyhnout se stresů. Ale hlavně poslouchat lékaře, protože vysoký krevní tlak má mnoho příčin a tak se zaměřit na ty které ho vyvolávají.

MacaM

Mohu vřele doporučit české bylinné výrobky. Nejenže dochází k úpravě KT, ale i cholesterolu, můžete i zhubnout nadbytečné tukové zásoby, které mimochodem také mohou být jednou z příčin vysokého KT.
A mnoho dalších zdravotních neduhů 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

sneijdre53

<a href=„https:/­/www.example.com“>e­xample.com</a>
[url=https://ww­w.example.com]e­xample.com[/ur­l]